Nexomon - zapowiedziano mobilny klon konsolowych odsłon cyklu Pokemon

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.11.2016, 02:11


Kategorie: News


Pokemon GO rządzi i dzieli na rynku mobilnym, Skąd Migot Wysoce odbiega od konsolowych odsłon swojej marki. Osoby, które miałyby ochotę zagrać w coś bardziej tradycyjnego zainteresować powinna zapowiedź projektu Nexomon.

Na razie Tycio Jasne na Intryga fabuły. Przeniesiemy się Na fantastycznej krainy, łączącej mniej więcej współczesne realia, z okazjonalnymi elementami science-fiction. Gracze wcielą się w tresera, którego zadaniem jest łapanie dzikich stworów, rozwijanie ich zdolności, a następnie wykorzystywanie podopiecznych w starciach z innymi trenerami.

W przeciwieństwie W kierunku większości mobilnych klonów Pokemona, które oferują Raptem Przejaw bitewny, Nexomon spróbuje odtworzyć pełną formułę pierwowzoru. Otrzymamy więc grę RPG, w której Wtargnięcie ukazana zostanie z lotu ptaka. W czasie zabawy będziemy eksplorowali Ponadprzeciętny świat, złożony z dziesięciu regionów, prowadzili Rokowania z postaciami niezależnymi, odwiedzali sklepy plus podejmowali się realizacji zadań. Autorzy szykują obszerną kampanię fabularną, z wieloma opcjonalnymi misjami pobocznymi.

Do tego dojdzie oczywiście mechanika łapania pokonanych stworków, które Po jakimś czasie dołączymy Ku naszej kolekcji. Gracze będą mogli rozwijać ich zdolności, ewoluować je w nowe formy, Jeśli również tworzyć krzyżówki z kilku okazów. W sumie w Nexomon otrzymamy okazję Na schwytania Przeszło trzystu typów tych istot.

Naszych podopiecznych wykorzystamy w turowych starciach, W trakcie których zajmiemy się głównie dobieraniem odpowiednich ataków Blisko kątem przeciwnika tudzież aktywacją przedmiotów. Dostępna też będzie Orientacja (polityczna) ucieczki. W dniu premiery Nexomon najpewniej zaoferuje wyłącznie kampanię, Feler twórcy zamierzają wkrótce po premierze wypuścić patcha dodającego Zawody multiplayer typu PvP.

Nexomon ma się ukazać w pierwszym kwartale przyszłego roku. Nie ma mowy będzie to Spektakl free-to-play. Wytwórczość zadebiutuje Najpierw na iOS, a Mutacja androidowa ukaże się w późniejszym terminie.

Oficjalna Oponent gry


Tagi: gramynawynos.pl gry jRPG Nexomon AND iOS
Skomentuj: