Na następnego Battlefielda poczekamy kilka lat

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.11.2016, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Blake Jorgensen, Zwierzchnik fiskalny firmy Electronic Arts, W ciągu Nasdaq 35th Investor Taktyka (dzięki, Videogamer), ujawnił, że seria Battlefield Pod żadnym pozorem doczeka się kolejnej części Wskutek “parę lat”. Nie ma mowy wiemy ile dokładnie przyjdzie nam poczekać na następcę Battlefielda 1, Zastrzeżenie z pewnością Pod żadnym pozorem ukaże się on w przyszłym roku (niewykluczone, że w 2018 też nie). W miejsce tego otrzymamy Star Wars: Battlefront II, Przeto kontynuację strzelanki z listopada 2015 roku. Oczywiście fani militarnej serii Ani zostaną na lodzie, gdyż najnowsza odsłona doczeka się kilku płatnych dodatków, z nowymi mapami, armiami, trybami gry, broniami i Niech ręka boska broni tylko. Celujący z nich, zatytułowany Nie Przejdą, zadebiutuje w marcu 2017 roku.


Na następnego Battlefielda poczekamy Parę lat - sztych #1

Wracając Prócz tego na chwilę Ku Star Wars: Battlefront II, Jorgensen wyjawił, że produkcja będzie dużo większa od zeszłorocznej odsłony. Skromna zawartość „podstawki” była Pewnie najczęściej powtarzanym zarzutem w stosunku W kierunku pierwszego Battlefronta i EA zamierza wyciągnąć z tego wnioski. Jeszcze Podstęp skupiała się na oryginalnej trylogii, gdyż zadebiutowała Wciąż przed filmem Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. W dwójce deweloperzy będą mogli już wykorzystać mienie nowych obrazów.

Premiera Star Wars: Battlefront II odbędzie się jesienią 2017 roku (dokładny Staż Niech Bóg broni jest znany). Electronic Arts Niech ręka boska broni potwierdziło Ciągle docelowych platform sprzętowych, Wada z pewnością będą to konsole Xbox One, PlayStation 4, PC-ty i być może Nintendo Switch, którego Początek (kariery) odbędzie się w marcu przyszłego roku.


Tagi: gry na świecie Battlefield 2018 / Battlefield V Electronic Arts Inc. PC PS4 XONE
Skomentuj: