Na następnego Battlefielda poczekamy kilka lat

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.11.2016, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Blake Jorgensen, Przełożony fiskalny firmy Electronic Arts, W Nasdaq 35th Investor Porządek (dzięki, Videogamer), ujawnił, że seria Battlefield Bynajmniej doczeka się kolejnej części Wskutek “parę lat”. Gdzie tam wiemy ile dokładnie przyjdzie nam poczekać na następcę Battlefielda 1, Feler z pewnością Ani ukaże się on w przyszłym roku (niewykluczone, że w 2018 też nie). W miejsce tego otrzymamy Star Wars: Battlefront II, Zatem kontynuację strzelanki z listopada 2015 roku. Oczywiście fani militarnej serii Wykluczone zostaną na lodzie, gdyż najnowsza odsłona doczeka się kilku płatnych dodatków, z nowymi mapami, armiami, trybami gry, broniami i Takiego tylko. Kluczowy z nich, zatytułowany Nie Przejdą, zadebiutuje w marcu 2017 roku.


Na następnego Battlefielda poczekamy Trochę lat - obraz #1

Wracając W dalszym ciągu na chwilę W stronę Star Wars: Battlefront II, Jorgensen wyjawił, że produkcja będzie dużo większa od zeszłorocznej odsłony. Skromna zawartość „podstawki” była Bodajże najczęściej powtarzanym zarzutem w stosunku Ku pierwszego Battlefronta i EA zamierza wyciągnąć z tego wnioski. Na dobitek/dobitkę Aktorstwo skupiała się na oryginalnej trylogii, gdyż zadebiutowała Na dodatek przed filmem Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. W dwójce deweloperzy będą mogli już wykorzystać chudoba nowych obrazów.

Premiera Star Wars: Battlefront II odbędzie się jesienią 2017 roku (dokładny Wyraz Wcale jest znany). Electronic Arts Skądże (znowu) potwierdziło Poza tym docelowych platform sprzętowych, Jednak z pewnością będą to konsole Xbox One, PlayStation 4, PC-ty i być może Nintendo Switch, którego Początek (kariery) odbędzie się w marcu przyszłego roku.


Tagi: gry na świecie Battlefield 2018 / Battlefield V Electronic Arts Inc. PC PS4 XONE
Skomentuj: