Grudniowa oferta PlayStation Plus - Stories: The Path of Destinies, Invisible, Inc. i inne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.11.2016, 06:11


Kategorie: Aktualności

Firma Sony ujawniła gry, które w grudniu pojawią się w ofercie PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają aż pięć produkcji. Pierwszą z nich jest kreskówkowe RPG akcji Stories: The Path of Destinies od twórców Tiny Brains. Następne w kolejce jest Invisible, Inc. – turowa Filozofia od Nauka Klei Entertainment, znanego m.in. z Mark of the Ninja. Przy tym dostaniemy zręcznościową strzelankę Hyper Void, w którą pograją także użytkownicy PlayStation 3 i PlayStation Vita, kolejną strzelankę w postaci Tiny Troopers: Blant Ops (również na PS3 i PSV) a również platformówkę Color Guardians (dostępna także dla posiadaczy PSV). Cykl uzupełni Wciąż VVVVVV w wersji na handhelda.

Wszystkie wymienione produkcje zadebiutują w usłudze 6 grudnia. Przypominam także, że oprócz comiesięcznej paczki gier, abonament PlayStation Wartość daje też dodatkowe korzyści w postaci zniżek na sprawunki w PlayStation Store Czyżby też możliwości zabawy w multiplayerze na PlayStation 4.

Grudniowa Asortyment PlayStation Plus:


Invisible, Inc. główną atrakcją grudniowego zestawu PlayStation Plus. - Grudniowa Propozycja PlayStation Jak również - Stories: The Path of Destinies, Invisible, Inc. i inne - wiadomość - 2016-12-01
Invisible, Inc. główną atrakcją grudniowego zestawu PlayStation Plus.

Gry, które w grudniu zostaną wycofane z usługi PS Plus:


Tagi: gry na świecie PlayStation Plus Sony Interactive Entertainment PS3 PSV PS4
Skomentuj: